Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Den třístý třicátý prvý 28.5. 2011

29. května 2011 v 11:13 | sussanah |  365 dní
Vážně mě rozčilujou pracovní soboty. Ale ne tak kvůli práci, jako kvůli tomu, že nemám dva volný dny za sebou... Člověk si pořádně neodpočine. Ale dneska to docela šlo =)

Ráno před prací jsem si odlovila kešku, na kterou jsem si myslela už dýl a včera její autor napsal, že kdo jí chce, ať si pro ní rychle jde, protože už jí obnovuje naposledy. Je totiž na místě, kde se scházej holubi a ti ji sem tam mrsknou do řeky. Její umístění je příšerný. Musí se přelozit zábradlí u řeky a pak po takovym směšnym žebříku slézt dolů... No... Možná už jste postřehli, že já a výšky se moc nekamarádíme. Proto jsem tu keš tak dlouho odkládala. A dneska před prací jse mse rozhodla, že si pro ní půjdu. Sice sama, což není úplně vhodný, ale prostě jsem šla.
Nejdřív jsem s hrůzou pozorovala, kam se vůbec chystám. Zkusmo jsem zkusila překonat zábradlí a málem jsem žuchla do řeky. Glády se ukázaly jako nevhodná obuv. Tak jsem se zula! Samozřejmě i z ponožek. Bosatá jsem zábradlí už překonala a naštěstí nebyla taková zima, aby mi chodila přimrzala ke šprušlím. Pohoda to sice nebyla, ale dalo se to =)
Dolezla jsem ke skrýši, vytáhla škatulku, a při zamítnutí myšlenky, že bych cestu zdolala dvakrát, jsem se zahákovala na žebřík a podepsala se přímo na místě. Na papírku jsem napsaná první! =) Škatulku jsem pak vrátila na její místo a vydrápala jsem se zpátky na pevnou zem.
Byla jsem na sebe fakt hrdá =)
Pohled od místa sestupu.


A sem jsem lezla, zhruba do poloviny. Možná trochu níž.


Hustý, co?

Cestou zpátky do práce jsem objevila boží boty, které sice vyfocené nemám, ale udělám to v pondělí, kdy se půjdu zeptat na jejich cenu...
Cestou domů jsme s mužem odlovili ještě dvě kešky. COž znamená tři za den! =) A u jedné jsme byli jako poslední, protože měla mokrej logbůk a když jsme to napsali do logu na netu, tak se majitel rozhodl ji zrekonstruovat =)
A doma jsem vyfotila srandovní tupej stromeček =) A už máme trochu třešně, ale ty taky ještě nejsou vyfocený.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 30. května 2011 v 10:45 | Reagovat

Do 3/4 prvního odstavce jsem si lámala hlavu, co to ta "keška" je :-D Geocaching, že? :-D Dlouho jsem si díky podobě slov myslela, že jdeš pro něco z mléka - kyška :-D Jsi odvážná! :-)
Třešně snad ani nefoť, nebo na ně dostanu chuť :-D No, mohla bych zkusit se Zulčou procházku na místa, kde se třešně vyskytovaly, dobře... :-D

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 30. května 2011 v 11:13 | Reagovat

[1]: jj geocaching =)
a klidně na třešně vyrazte, někde už jsou úplně hotový! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama