Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Světsky Emancipovaný Xylofon

26. února 2011 v 12:28 | sussanah |  Téma týdne

Už dlouho jsem si na tédna týdne nic nenapsala. Ne, že bych neměla co říct, ale prostě na to nějak nedošlo. A protože mezi všemi možnými změnami na Blog.cz nebyla funkce přiřazování článků k tématu týdne i po jeho uzavření, holt to nechám být.
Ale vzhledem k tomu, že sex je něco, co je prostě součástí každého života (i když někdy jen jeho počátku), tak si taky přiložím polínko.

Nebudu tu popisovat, oč jde. Předpokládám, že i ten, kdo to ještě nezkusil, tak ví. (Asi si sem dám anketu, abych věděla, v jaké věkové kategorii se pohybují moji čtenáři.)
Místo toho vám sem dám seznam článků, které se sexu a věcí kolem nějak týkají a které se mi líbí. Kdo ke mě chodí častěji, asi si bude myslet, že mě Temnářka něčím uplácí, ale ne =D
Začnu článkem, který jsem četla už před nějakým časem, ale který vě mě takříkajíc zůstal. Tenkrát jsem si ho neuložila, ale včera jsem si na něj vzpomněla, prohrabala jsem se internetem a znovu jsem ho našla.
Jde o slash povídku na téma Červeného Trpaslíka (poznámka - slash popisuje vztah mezi dvěma muži, femslash vztah mezi ženami) a najdete ji zde http://nostalgia.blog.cz/0903/stavet-na-snech.
Ze stejného blogu mě zaujal i jeden náznakový femslash, tentokrát na motivy HP - http://nostalgia.blog.cz/1002/stedry-vecer (jsem ochotná uznat, že tahle se k TT možná moc nehodí, ale k obsahu mého článu ano =) Z tohoto blogu víc postovat nebudu, ale líbilo se mi tam toho víc, kdo má slashe rád, tak vřele doporučuju projít! (btw prozradí mi někdo, co je to ten HET?)
Pokračujeme u Venom článkem http://my-pathetic-romance.blog.cz/1102/kdyz-jde-o-sex-neni-zadny-extrem-dost-extremni. Pěkný souhr toho, co všechno je v sexu možné =D Samozřejmě nejde sepsat úplně všechno, ale nakonec nadpis mluví o extrémech a ty tam jsou snad všechny. Přiznávám, že jsem omezená vlastním povědomím o této problematice, ale víc mě prostě nenapadá ani za nic.
Dalším článkem je tento http://me-for-all.blog.cz/1102/smilujte-se-a-mnozte-se. Monica Otmili a její úvahy o celibátu =) Docela zajímavé zamyšlení.
A na konec, ale ne jako poslední, Temnářka. A ta by si zasloužila hned několik odkazů, jenže její Sexuální praktiky z Podmoří ještě nejsou hotové, tak se musím omezit jen na odkaz na rubriku http://temnarka.blog.cz/rubrika/podmorske-povidky. Zatím jsou Praktiky Zoreniny a Atalanovy. Ani nevím, které se mi líbí víc, ale každopádně si před čtením raději přečtětě i Prohlášení =D A její článek na aktuální téma týdne taky stojí za přečtení, hlavně pro ty, kteří vypouští do světa vlastní literární pokusy (jako já =) ) http://temnarka.blog.cz/1102/a-jak-to-dela-vas-hrdina.
***
Myslím, že to by mohlo docela stačit. Je to takový seznam četby a pokud vám nebudou stačit odkazy, které jsem vám dala, projděte si blogy dotyčných dam =) Jsem si téměř jistá, že jsem na některé články zapomněla a omlouvám se. Nabízím tedy prostor reklamování do komentářů =) (rovnou odkaz na ten který článek)
***
V mých povídkách se sex jako takový nevyskytuje vůbec, protože nemám na to, abych to popsala věrohodně, neklišovatě a tak nějak chytlavě. Omezuju se na doteky, pocity a takové to chvění, které může, ale nemusí mít pokračování. Strašně ráda si to představuju, ale dát to na papír (respektive na monito) mi činí potíže.
Snad se k tomu časem taky propracuju =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 26. února 2011 v 12:55 | Reagovat

Děkuji, takže ti slíbení kapříci už plavou k tobě, víš jak to myslím. :-D

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 26. února 2011 v 16:24 | Reagovat

[1]: "sý" 8-) :-D

3 agrrr agrrr | E-mail | Web | 26. února 2011 v 17:29 | Reagovat

Barevný pozadí? Myslíš, že ti do textu zasahují ty oči?
Tak doporučuju ctrl + kolečko na myši.Tím si uzpůsobíš velikost obrazovky a bude to lepší. Bohužel nastavení layoutu zaleží na velikosti monitoru ( zní to divně ale je to tak)...

4 agrrr agrrr | E-mail | Web | 26. února 2011 v 18:20 | Reagovat

Hmm teď vůbec nevím jak to myslíš ty. pozadí je černé+ oči a úplně dole je červený nápis. Jak už jsem psala záleží na velikosti monitoru. Jeden čas si spousta lidi stěžovala že tam má býlí pruh, který já neviděla. (měli větší monitor než já)
ctrl+ kolečko u miši mění velikost obrazovky a tím si můžeš pomoct. Nevím jak to vidíš ty, dyštak mi prosím pošly screen, ať vím jak s tím hnout, protože já mám oči v pravém horním rohu a do textu mi nezasahují...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama