Srpen 2010

Den šedesátý prvý 31. 8. 2010

31. srpna 2010 v 22:54 | sussanah |  365 dní
V práci mám skoro hotovo =) Rozhodla jsem se provést tam rovnou velkou revoluci, když už jsem v tom uklízení.
Zapomněla jsem včera napsat, že v sobotu budeme mít kostýmovou party. Rozhodli jsme se pro monstr party a já už mám svůj kostým vymyšlený! To je asi poprvé =) Ale neprozradím to. Jen řeknu, že jsem se dneska celej den marně pokoušela sehnat modrou rtěnku...
Doma sice mám divadelní barvu, ale chtěla jsem spíš tu rtěnku. Koupila jsem si modrej lesk, ale má kuličku (blbec jsem se v krámě nepodívala) a nedá se přes tu barvu natřít. Ale naštěstí pěkně voní =)
K tomu jsem si ještě koupila naprosto boží lak na nehty. Barva petrolejová. Cena směšná. Bohužel i velikost.

Den šedesátý 30.8. 2010

31. srpna 2010 v 22:46 | sussanah |  365 dní
V práci stále řádím jako černá ruka a snažím se všechno uklidit. Ještě po těch kominících. Nestíhám tudíž nic jiného. Ani tvořit. Ani psát. Ani fotit.
Prostě je to děs. Ale už to pomalu končí. Začíná být uklizeno a já budu mít volno.
Už se na to fakt těším! Zatím musím přepracovat povídku Fénis, aspoň v hlavě, a pak vám ji pěkně naservírovat =)
Jak jste jistě pochopili, dneska jsem nevyfotila nic nového. Ale abych neustále nazaplácávala špatné dny černou fotkou, dám sem nějakou starší, kterou jsem nepoužila.
Je to sice proti pravidlům, ale vzhledem k tomu, že si to každej dělá víceméně pro sebe, tak je to jedno =)
A dneska sem hodím zase Kačenku. Nemůžu ji prostě vyfotit znovu, ale stejně na ní pořád myslím, takže to vlastně platí... =)

Fénis 14.

30. srpna 2010 v 17:54 | sussanah |  Fénis
Kdo má pocit, že 14. už četl, tak má pravdu. Ale přečtěte si ji znova. Zjistila jsem, že jsem se v návalu tvůrčího čehosi do příběhu úplně zamotala a asi bych se z něj nedokázala dostat ven...
Proto se omlouvám všem, kteří tímto budou zmatení a doufám, že nepřestanete číst =)
A pozor, jak text, tak fotky ve všech povídkách jsou moje vlastní tvorba! Takže žádné kopírování!

Den padesátý devátý 29.8. 2010

29. srpna 2010 v 23:41 | sussanah |  365 dní
Včerejší škrábanec se do rána pěkně podebral, takže jsem si ho musela pořádně vyčistit, aby se to už neopakovalo. Hnus velebnosti.
Surcott jsem skoro došila a už vím, že měl mít trochu větší výstřih. Zatím se mi to ale nechce opravovat. Uvidím, jak se s tím bude žít. Ještě začistím spodní okraj a přidám nějaké zdobení a bude hotový. Zatím jenom suprově hřeje =) Zrovna ho mám na sobě přes pyžamo =D
Vyfotila jsem Jetra, Roxy a muže, jak společně večeří a hrají si na mystické démony =)
PS: ten lepenkový děs v rohu je moje posvátná hora látek a to ještě zdaleka nevidíte fragmenty všech takových hor *muhehe* =D

Fénis 13.

29. srpna 2010 v 23:38 | sussanah |  Fénis
Lucrecie promiň, já ty otevřený konce prostě žeru =) Ale tenhle jsem se snažila trochu víc "učesat" =)

Den padesátý osmý 28.8. 2010

28. srpna 2010 v 23:44 | sussanah |  365 dní
Další dlouhej den. Konečně jsem dočistila ty sklenice, ale že mi to teda dalo...
Po pracovní době jsem vedla kurz šperků ze spojovacích kroužků. Obvykle to trvá maximálně tři hodiny. Dneska čtyři a půl. Ale naučila jsem to všechny tři paní a za to jsem na sebe opravdu hrdá =)
Doma na nás čekala rodinná oslava všech svátků a narozenin, co kdo v srpnu má. A to jsou kromě mě naprosto všichni.
Byla jsem v takovém dobrém rozmaru, že jsem zkusila to PDA znova strčit do zásuvky. A ono zareagovalo! Už si s nim několik hodin hraju a zatím to vypadá dobře *ťuk ťuk na dřevo*. Zatím se mi teda nepodařilo ovládnout všechny funkce, ale snad to bude dobré. A snad nepřestane fungovat.

Den padesátý sedmý 27.8. 2010

28. srpna 2010 v 10:01 | sussanah |  365 dní
Den na hovno...
V práci jsem makala jak černá ruka a ještě večer mě z toho bolela hlava. Navíc jsem to ani nestihla všechno a zítra mě čeká zbytek. Pro představu, dělám v krámě, kde je naprostá většina zboží ve sklenicích a jak jsem psala o těch kominících... Ano. Všechny sklenice se musí otřít. Navíc kolegyně ještě před otvíračkou asi pětkrát vytřela, takže když jsem přišla do práce, naprosto nechutně to tam páchlo. Otevřela jsem dveře a zapnula větrák. I ten se podepsal na mojí hlavě.
Večer přijdu totálně mrtvá domů a na stolku mi leží balíček. Dlouho očekávaná navigace na geokešink. A samozřejmě, nefunguje... Jsem totálně nasraná a tím pádem jsem nic nevyfotila. Nebo vyfotila?

Fénis 12.

27. srpna 2010 v 19:10 | sussanah |  Fénis
Kraťoulinkaté pokračování =)

Momentka pátá - Obálky

27. srpna 2010 v 18:53 | sussanah |  Postřehy
Asi každý si někdy místo dárku naprosto mimo mísu přál radši peníze. No ale říct si o peníze je docela hloupé... My jsme to ale vyřešili. Místo o peníze si říkáme o obálky. Samozřejmě s nějakým finančním obnosem. Nejlépe když je to přivázané k nugátové bonboniéře =)
Babička mi tuhle volala. Hovořili jsme o všem možném. Pak jsem si vzpomněla na geokešink a že budu mít svátek a vánoce. Tak jsem babičce řekla, že mám novej koníček a že mi nemusí vymýšlet dárky, že budou stačit obálky... Big mistake...

Den padesátý šestý 26.8. 2010

26. srpna 2010 v 23:09 | sussanah |  365 dní
Jetrovi už vypadávají zuby! Už jsou to asi tři dny, ale zapomněla jsem to poznamenat =) Zítra to zkusím vyfotit =)
Dnes byl těžký den. Nejdřív jsem odcházela v tak blbej čas, že jsem nestihla palačinky. Pak mě hrozně vytočil autoškolák. (Jo, dobrá věc mezitim byla, že jsem si stihla najít další keš a koupit nit na surcott!) No a pak přijdu do práce a před krámem naprosto neuvěřitelná řada pytlů na odpadky. Plných. Tak si říkám, to je ale divné. No a vejdu do krámu. Tam prach a špína. A dva kominíci =)
Konečně nám čistili komín. Chudáci byli naprosto nasraní, protože přijeli ráno v devět a mysleli si, že do oběda mají hotovo (že tam jsou maximálně dva kyblíčky svinstva na odvežení). Já přišla ve dvě a ještě neviděli konec...
Nedalo mi to a zeptala jsem se, za kolik let se v komínu nadělá takovýho bordelu. Na to pan kominík protočil panenky a pravil, že něco takovýho v životě neviděl a že by moc nedal za to, že se ten komín naprosto nikdy nečistil! A že to dá majitelovi pěkně sežrat =)

Den padesátý páty 25.8. 2010

26. srpna 2010 v 23:02 | sussanah |  365 dní
Jetro mi rozkousnul mikinu, takže jsem si dneska byla koupit nášivky. Po pravdě... Mikina byla z výprodeje za desetikorunu a ty nášivky jsou asi za pade... No jestli se to vyplatilo? Ale jo =) Jen je asi nepoužiju na tu mikinu. Tu asi jenom zašiju a na nášivky vymyslim něco lepšího =)
Jo a fakt gól. Jak si šiju ten surcott, tak jsem zjistila, že nemám správný nitě. A to mám tu látku doma skoro rok a celou tu dobu žiju v přesvědčení, že jsem zároveň s ní koupila i ty nitě. Takže surcott mohl být dneska hotový, msíto toho budu čekat do neděle. Pokud do tý doby seženu tu nit. Naprosto nejhorší na tom je, že jsem v tý galanterii dneska byla! Hloupá...

Den padesátý čtvrtý 24.8. 2010

26. srpna 2010 v 22:57 | sussanah |  365 dní
Konečně se mi podařilo dostříhat Roxouška. Byl to tedy boj... A zase vypadá jako krysoněk! O_o =D
Pokaždý, když jí ostříhám, vypadá jak úplně jiný plemeno =D
Dnes jsme byli na veterině u nového pana doktora a ten nám ten novej sestřih dokonce pochválil =) Sice dodal, že strojkem by to vypadalo ještě líp, ale se strojkem na Roxy prostě jít nemůžu. Za prvně ho nemám a za druho by se stejně bála, takže tím se řeší i bod jedna. Teda jako že je v podstatě nepodstatnej =)
A teď fotky ošmikaného Roxouška =)

Den padesátý třetí 23.8. 2010

24. srpna 2010 v 11:19 | sussanah |  365 dní
Dneska jsem ulovila další keš =) Tentokrát na terminálu v Hradci. Kostým jsem nechala ležet, zítra budu celý den doma, tak se na něj vrhnu.
V šermírně jsem zjistila, že budu taky muset upravit svou prošívku (úplně poslední fotka), tak toho budu mít na šití víc.
A zase jsem fotila Roxouška. Byla hrozně vtipná =)

Den padesátý druhý 22.8. 2010

24. srpna 2010 v 11:13 | sussanah |  365 dní
Pracuju na svym kostýmu a večer jsem si uvědomila, že jsem nic nevyfotila. Chtěla jsem sice fotit postup šití, ale nakonec se ukázalo, že to bude tak hrozně klikatá cesta, že jsem se rozhodla vyfotit radši až výsledek. K němu doufám dojdu do týdne.
Dneska jsem vyfotila Jetrovu packu. Nebo jsem aspoň chtěla. Má ji stejně velkou jako já dlaň, ale není to moc dobře vidět, pořád mi tam cpal hlavu =)

Den padesátý prvý 21.8. 2010

21. srpna 2010 v 22:17 | sussanah |  365 dní
Zase bych měla vyfotit zvířátka, rostou hrozně rychle =)
Dneska jsem moc nefotila. Ulovila jsem další dvě kešky, ale bylo takový vedro, že jsem neměla mozek na to to zdokumentovat. Škoda, od jedné byl nádherný pohled na muzeum. Ale k té se stejně asi budu muset vrátit, takže to třeba ještě nafotím =)
Vyfotila jsem takový děsně srandovní vláček, kterej jezdí v parčíku. Chtěla jsem ho cvaknout ještě líp, když jsem si všimla, že se tam nesmí fotit a radši jsem foťák urychleně schovala. Ten vláček ale vidět je. No a na tom vlevo seděly děti s maminkama a čekaly na výjezd =) A pak pořvávaly, ať to jede rychlejc... Parchanti mrňavý...

Den padesátý 20.8. 2010

21. srpna 2010 v 22:11 | sussanah |  365 dní
Pozor všem kačerům, článek obsahuje spoilery ke keškám Královéhradecké Malé náměstí GC17AQ0 a Jan Pavel II. GCTZ2B!

Dneska jsem ulovila svoje první dvě kešky! Docela dost mě to baví, je to jak jinej svět =)
První byla na terén velmi lehká. Druhá byla horší... Nápověda zněla "dutina stromu hodně vysoko". Na finálním místě byli jen dva stromy a prakticky na první pohled bylo jasné, který z nich to je. Jenže... To nebylo hodně vysoko, ale kurva hodně vysoko! Já mám cca 175 cenťáků a prakticky jsem se tam nemohla dostat. Navíc lovec přede mnou to tam zasunul nějak moc pečlivě... No prostě sápala a drápala jsem se tam skoro deset minut. Vytahala jsem si ruce i nohy. Ale dostala jsem ji!

Surcotte

21. srpna 2010 v 17:27 | sussanah |  Kostýmy - více na sherridon.blog.cz
Nejdřív vše uvedu na pravou míru. Proč tohle nepíšu na svůj blog o kostýmech? Protože tohle jsou zatím jen spekulace a sbírání podkladů. Na blog o kostýmech chci dávat jenom svoje výtvory a tímhle ho nechci zahlcovat.
Proto jsem si tady na to pořídila speciální rubriku =)
A teď zpátky k surcottu. Jak už jsem zmínila v předchozím článku, surcott je vrchní část šatů.
Hlavním bodem, který mě zaměstnával, bylo vypasování. Nevěděla jsem, jestli jo nebo ne, a pokud jo, tak jak moc.

Můj nový kostým (budoucí =)

21. srpna 2010 v 13:00 | sussanah |  Kostýmy - více na sherridon.blog.cz
Asi před půl rokem jsem si koupila několik metrů vínové vlny. Dodnes jsem ji nezpracovala. Pořád jsem se nemohla rozhodnout, co si ušiju. Ale myslim, že už to mám =)
Bude to surcotte přes moje hnědý vesnický šaty =) A když se budu hodně nudit, možná si udělám i boty =D
Každopádně abyste mi rozuměli. Surcotte jsou vrchní šaty s obrovskými průramky. Sahají skoro pod pas a mají tak zdůrazňovat štíhlý pas. Řekla jsem si, že to bude nejlepší řešení. Protože kdybych z té vlny dělala nové šaty, tak bych potřebovala i novou spodničku a novou košili... A musela bych s sebou vozit dvoje šaty. Na teplo a na zimu. Takhle budu mít jen jedny. Sice víc vrstev, ale zato dost hustě funkční =)

Den čtyřicátý devátý 19.8. 2010

20. srpna 2010 v 17:21 | sussanah |  365 dní
Dort se povedl! dobrá snídaně =) A teď k dnešku:

Opravdu dlouhý den... Ne snad kvůli práci, po pravdě když jsem do ní dojela, tak mi bylo řečeno, že jsem se o den sekla a mám přijít až zítra. Ale měla jsem svoje vysoké gotické boty a nedošlo mi to. A protože mi to nedošlo, tak jsem kroužila kolem obou náměstí a hledala si body pro geokešink (moje nová záliba, ještě o ní napíšu =)) a dřela si kůži z achylovek... Což jsem samozřejmě zjistila až na tréninku. Přiznám se, že na večerní nákup už jsem se vůbec nechtěla obouvat, ale musela jsem =(
A co jsem nafotila? Nové zboží, které jsme dostali. Fotila jsem ho pro mamku, aby si mohla vybrat z domova =) Jsem to ale hodná dcera, co? =D
PS: nedávám sem všechno, jen detaily a je to vůbec poprvé, co tu nebudou celé fotky, ale jenom výřezy, proto ta menší kvalita...

Den čtyřicátý osmý 18.8. 2010

20. srpna 2010 v 17:14 | sussanah |  365 dní
Dnes jsem si v poklidu serfovala na netu, když přišla Eliška a pravila, že jí není dobře. Ptáte se, proč mi to říkala? Taky jsem se ptala...
No a důvodem byl dort. Včera ho začala dělat a už to nestihla. No a aby neosychal, tak mě poprosila, abych ho dodělala. Docela odvážná, řekla bych.

Být sám...

17. srpna 2010 v 21:58 | sussanah |  Téma týdne
Téma týdne, které mě možná trochu děsí...
Ve fantasy knihách mě ze všech magických předmětů vždycky nejvíc zajímali ty, které člověku dokážou ukázat to, čeho se nejvíc bojí. Hady. Pavouky. Tmu. A tak dál. Hrozně jsem chtěla vědět, co bych tam viděla já. Pavouci jsou odporní, ale když je nejhůř, dokážu se jich zbavit sama. A tak je to asi se vším. Některé věci jsou odporné a nechutné, ale dokážu se s nimi vypořádat. Ať už se ctí, nebo bez ní.
Tak čeho se nejvíc bojím?

Den čtyřicátý sedmý 17.8. 2010

17. srpna 2010 v 21:21 | sussanah |  365 dní
Dneska se stala naprosto neuvěřitelná věc! Klidně si jedu s autoškolou (už mi to i docela jde), když tu najednou vidím bílý přívěs a na něm napsáno crepes. To jsou francouzsky palačinky. Tak si říkám "hmmm, to bych si dala..." Zrovna jsem měla parkovat a nechat jet někoho dalšího. A jak jsme ten přívěs minuli... Bretoňský znak!!! Málem jsem to narvala do už zaparkovanýho auta... Vystřelila jsem jak blázen a modlila se, abych s sebou měla foťák. Ráno jsem totiž uvažovala o tom, že ho nechám v práci a vezmu si ho až na cestu domů. No, ještě že jsem to neudělala =) Creperka tam sice cestou domů ještě byla, ale nebyl by čas zastavit se tam...
Tohle setkání mi zvedalo náladu celej den =)

Den čtyřicátý šestý 16.8. 2010

17. srpna 2010 v 21:14 | sussanah |  365 dní
******* komáři!!!!
Jsem celá pokousaná a už z toho magořim! O_o
A o tom je i dnešní fotka...
Není sice moc ostrá, ale jasně dokazuje velikost těch odporných stvoření...

Den čtyřicátý pátý 15.8. 2010

16. srpna 2010 v 19:54 | sussanah |  365 dní
Akce končí. Konečně!
Zase mě pobavila jenom ještěrka =) Byla hrozně mrňavá! =) Pak jsem ještě poprosila o volno na zítra, abych se mohla vyspat =)

Den čtyřicátý čtvrtý 14.8. 2010

16. srpna 2010 v 19:49 | sussanah |  365 dní
První den víkendové akce. Nic moc teda. Rok od roku je to slabší a slabší. Tentokrát jsem si ale našla potěšení v novém náramku =)

Den čtyřicátý třetí 13.8. 2010

16. srpna 2010 v 19:43 | sussanah |  365 dní
Pátek třináctého. Dneska se mi tak nechtělo do práce... Na smůlu tohoto dne sice moc nevěřím, ale tentokrát nic moc.
Ráno jsem zase vstávala v pět a domů jsem vůbec nejela. Odpoledne jsem dostala "nové" zuby. Kvůli víkendové akci. Bylo to hrozné. To jsem vám právě nafotila. Vypadám v nich jako... no... to se nedá ani popsat... Více o akci zítra =)
Ale až na hrůznost těch zubů musim uznat, že systém držení na vlastních zubech pomocí dvousložkového tmelu, který po pěti minutách zatuhne a zuby se dají používat opakovaně je velmi dobrý =)

Upíři? Ano! Ale trochu jinak

13. srpna 2010 v 12:37 | sussanah |  Téma týdne
Tohle je téma týdne, které by možná stálo za pár vět.
Na začátek je třeba připomenout, že upíři tu byli dávno před Cullenovými. Nic proti nim, samozřejmě. Celá sága se mi líbí a nechci ji nijak hanit. Jen chci připomenout i ostatní upíry. Někteří mě děsí dodnes. No a to je možná ten rozdíl... Bojí se snad někdo z vás Edwarda? Ne. Spíš po něm toužíme. (Pánové prominou, že se obracím na ženy, ale jistě musíte přiznat, že Rosalie a Alice jsou taky kočky a nebojíte se jich. Co? =)
Ale na ty děsivé upíry nesmíme zapomenout. Nebo se naštvou a podají si nás O_o

Francie - kamenné stavbičky

13. srpna 2010 v 10:03 | sussanah |  Postřehy
Jak jsem slíbila, něco málo o Francii =)
Všimli jste si někdy kamenných městeček v Krkonoších? Ne? Tak až tam někdy budete, tak se schválně koukejte kolem sebe a určitě aspoň jedno uvidíte.
A ve Francii jich je taky dost. Městečka jsme viděli dvě, ale osamělých věžiček bylo dost. Možná i proto, že jsme je také stavěli =)

Den čtyřicátý druhý 12.8. 2010

13. srpna 2010 v 8:36 | sussanah |  365 dní
Dnes se stala spousta supr věcí =)
Jak jsem psala o těch kostrácích, tak dneska byl den otevřených děr! Takže mám i nafoceno ;)
Bylo to fakt zajmavý. Třeba by mě nenapadlo, že se od třináctýho století pořád zvětšuje mocnost náměstí. Prostě každej, kdo se rozhodl udělat novou dlažbu, ji položil na tu starou. A jak se dala ta nová dlažba na tu starou, která se ještě musela nějak zarovnat či co, tak se náměstí zvedlo skoro o dva metry =D
A večer jsme jeli do obchoďáku, páč jsme měli hlad. Chtěla jsem si dát tortilu, ale jak jsem procházela kolem káefcíčka, tak jsem to přehodnotila. K dětskému menu dávali Garfielda! A mohla jsem si vybrat z několika figurek v různejch pózách =)

Den čtyřicátý prvý 11.8. 2010

11. srpna 2010 v 22:40 | sussanah |  365 dní
Jak jsem dneska psala o těch mrtvolách (tady), tak fotky bohužel nebudou. Když jsem šla odpoledne kolem, už byli někam odvežený... Ale zážitek to byl hustej a celej den jsem to někomu vyprávěla =D někteří chudáci to slyšeli i víckrát =D
Doma jsem pak žasla nad tím, jak velkej úlovej mužík přinesl z lesa. Vím, že hodně pršelo, ale celej košík jsem prostě nečekala. A právě to jsem dneska fotila. Když nevyšly ty mrtvoly... =)
Ještě jsem se pokusila vyfotit Roxy, jak jí vypadnul jazýček z pusy. To se jí tak někdy stává. Má podkus a sem tam to nevypočítá =) Jenže už bylo blbé světlo a moc se mi to nepodařilo... Snad jindy =)
btw styďte se, za celej dnešek ani jeden komentář...

Momentka čtvrtá - Opravdová mrtvola!

11. srpna 2010 v 9:51 | sussanah |  Postřehy
Kamarád studuje historii a právě teď má praxi. Jeho praxe spočívá ve vykopávání mrtvol na náměstí. Kdysi tam kolem kostela býval hřbitov.
Když jsem šla dneska na jízdu, mimochodem docela mi to šlo, tak jsem si říkala, že bych ho mohla potkat. Ale nepotkala. To až cestou zpět. Lezl zrovna z jedné díry a nesl si polévkovou lžíci. Pochválila jsem mu jeho náčiní a on pravil, že má ještě kávovou.
"Chceš to vidět?"
"Jasně!"

Fénis 11.

10. srpna 2010 v 22:40 | sussanah |  Fénis
Jak jsem slíbila i ve Francii jsem myslela na Lucu a něco jsem připsala.
Na Lucreciinu připomínku jsem trochu upravila, spíš upřesnila, předchozí díl a tímto jí děkuju za pozorné čtení =)
Bála jsem se, že už se do toho nedostanu, ale Luca je mi nějak docela dost sympatický a nechat ho někde bloudit se mi dvakrát nechce. Tato povídka tedy jistě bude mít svůj konec. Už kvůli Lucovi =) Enjoy!

Den čtyřicátý 10.8. 2010

10. srpna 2010 v 22:07 | sussanah |  365 dní
Volné úterý = sobota. Takže jsem zmatená a zítra budu mít neděli a ona bude místo toho středa. Já jdu ráno na jízdy a odpoledne na teorii a fakt se hrozně těším.
Nicméně dnes. Zkracovala jsem kalhoty. Probírala se svými zásobami látek a zvažovala, co budu šít. Nechala jsem si odsádrovat prsa, abych si mohla nechat udělat zbroj na míru =D a tak. Dneska byl docela dobrej den. Taky jsme konečně začali v trochu větší míře sklízet ostružiny, i když by si asi zasloužily ještě chvilku zůstat na keři. Když jsme byli v tom, tak jsem vyrvala kopřivy, co to tam hyzdily a teď toho docela lituju. Jedna mě žahla do dlaně a teda nic příjemnýho...
A k fotkám =)

Den třicátý devátý 9.8. 2010

10. srpna 2010 v 21:52 | sussanah |  365 dní
Pondělí. Nic moc... Jako každé pondělí.
Na tréninku jsme se docela nasmáli, ale to ten den moc nezachránilo. Sice jsem se docela dobře vyspala a ani v práci jsem nebyla dlouho. Ale prostě byla asi sluneční bouře, nebo tak něco.
Takže jsem vyfotila NIC =D

Den třicátý osmý 8.8. 2010

8. srpna 2010 v 23:54 | sussanah |  365 dní
Na dnešek jsem se konečně pořádně vyspala! =)
Rozhodla jsem se nafotit další svoje nepoužívané šermířské věci a nabídnout je k prodeji. Pak jsem orvala trochu rybízu. Ostříhala půlku psa (viz foto) a ušila si spodky=)
A teď půjdu konečně do vany a spát! =)