Soutěž New Weird je zařazena do žebříčku PAF!

Den druhý - 3.7. 2010

4. července 2010 v 20:15 | sussanah |  365 dní
Tahle sobota byla opravdu dlouhá. Nejdřív jsem měla normální pracovní dobu. Pak další tři hodiny kurz. To mě dost vyčerpalo, takže jsem byla ráda, že kluci navrhli koupání. Dost jsem se těšila, protože to bylo poprvé skoro po třech letech... Ne snad, že by nebylo počasí... Ale to je věc jiná. Tentokrát jsme k vodě dojeli a dokonce jsme do ní vlezli. Všichni! Já teda až potom, co mě pocákali, ale nakonec jsem byla fakt ráda.
Po koupání jsme se vydali do kina na Solomona Kana. Bylo to, no, řekněme dost oddechové. Ale mě se to líbilo. Solomon byl docela kořen =) I když jsem toho herce asi ještě nikde neviděla, nebo si to neuvědomuju. Vlasy dokážou člověka hrozně změnit.
Doma jsme byli až kolem jedenáctý, utahaný jak koťata =)

A k fotkám, nejdřív jsem fotila klučičí sněm. Nechtělo se jim z vody, tak debatovali tam. Druhá fotka měla ukazovat, že od břehu jsou tak tři metry, ale není to moc vidět. No a pak zjistili, že je fotim a začali blbnout =)
Jo a ten první, ten je můj! =)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucrecia lucrecia | Web | 5. července 2010 v 13:44 | Reagovat

je to sympaťák. taky sme teď pořád jen zalezli ve vodě, máme tu kousek za městem dvě velky jezera, tak bud se koupem tam, nebo vezmen kanoe a jedem po řece k zámku a nebo se jen tak procházíme po těch krýsných lužních lesích, ktery jsou cely obrostli květinami, nj zbožnuju léto a včera večer sme si udělali piknik na palouku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama