Soutěž New Weird je zařazena do žebříčku PAF!

Učitel 19.

15. května 2010 v 23:49 | sussanah |  Učitel
Napadlo mě, že jsem neodpověděla na otázku, kolik plánuju dílů. Takže odpověď - trudnó skazáť! =D Podle toho, jak mě to bude bavit. Zatím mě to baví, takže kapitoly budou =)
Jen mám trochu potíž, nějak jsem ztratila nit, takže se nám kapitolky trochu zkrátí, aby to neumřelo =)Když Petr dorazil domů, Honza se pohodlně rozvaloval na gauči. Petr se rozhodl pro taktiku ignorace.
"Ta tvoje kočička je docela přítulná." Řekl Honza, aniž by se na Petra vůbec podíval. Ten místo odpovědi zatnul pěsti a prásknul dveřmi od koupelny. Opláchl si obličej studenou vodou a ručníkem se drhnul trochu dýl, než bylo třeba. Pak se velmi rychle odebral do svého pokoje. Vzteklej, že nezůstal na tu rejži, protože teď se mu do kuchyně fakt nechtělo. Měl trochu strach, že by Honzu fakt zabil, kdyby ještě měl nějaké kecy.
"No bóže, tak jsem ji trochu koštnul, a má bejt?" Zvolal Honza pobaveně.
"Seš fakt kretén, víš o tom?" Procedil Petr skrz zuby, ale dal si záležet na tom, aby to bylo dost slyšet. Když se neozvala žádná reakce, svalil se na postel. Po chvíli se uklidnil a fakt, že má vážně hlad mu pomohl otevřít dveře a dojít do kuchyně. Nechtěl vařit nic složitého, jen si namazal chleba a ohřál čaj z rána. Když chtěl odejít zpět do pokoje, Honza se ledabyle opírat o futra.
"Nech mě projít." Výhružně zašeptal Petr. Výškově byli vyrovnaní. I stavbou těla si byli podobní. Odlišovala je jenom povaha. A obličeje, samozřejmě. Honza měl vlasy na ježka. Barva nebyla moc vidět, ale kdyby byly delší, byli by světle hnědé. Petr je měl uhlově černé a k nim až nepatřičně modré oči, ale to už víte. Honzovy oči byly karamelové.
"Nechám, za jednu odpověď." Dramaticky se odmlčel. "Nechceš spíš špagety?"
Petr byl naprosto vyvedený z míry. Co to má sakra znamenat?
"Ne, díky, vystačím si." Vysoukal ze sebe. Honza se samolibě usmál a ustoupil mu z cesty.
"Dobrou chuť, popřál mu ještě a vrátil se na své místo na gauči. Jeho plán právě začal.
Petr se posadil na postel, talíř si položil vedle sebe a o hrnek si hřál ruce. Čučel do zdi a nechápal, kam tím Honza míří.
Honzova taktika byla takováto - dostat ho do klamného pocitu bezpečí, čórnout klíče a jít na "návštěvu".
***
Mezitím z postele s divokými sny o Petrovi a Honzovi spadla deka a spící dívka se schoulila zimou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lucrecia lucrecia | Web | 16. května 2010 v 16:03 | Reagovat

to bylá zvlašť dobrá kapitola, jsu zvědavá jestli se mu ten jeho plán povede, no teda počítám s tím že se mu asi povede (co jinak bys tam pak psala) ale jsu zvědavá co se bude pak dít

2 Aprílčanka Aprílčanka | Web | 17. května 2010 v 20:35 | Reagovat

Pokračuje to výborne- teda, podľa toho z akej strany sa na to pozerám. :D Ale je to super, som zvedavá čo bude ďalej. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama