Soutěž New Weird je zařazena do žebříčku PAF!

Učitel 18.

12. května 2010 v 23:39 | sussanah |  Učitel
Měla jsem trochu zásek, ale pokračování je tu =) Zase je to trochu kratší, ale potřebovala jsem to rozdělit. Komentujte a možná mi i trochu poraďte... =)


Chtěla jsem, aby mě Petr vyhodil u sámošky, ale nechtěl o tom ani slyšet. Pořád asi myslel na Honzo Hrozbu. Nedivila jsem se, taky mi nebylo nejlíp při pomyšlení, že bych ho ještě dneska měla potkat a navíc ještě sama. Nevím, že mě to nenapadlo samotnou. Nechala jsem se teda ráda doprovodit. Potřebovala jsem něco k večeři. Dostala jsem chuť na svoje oblíbený jídlo. Rejži a kukuřici ve skle. Je to to nejlepší jídlo, který znám. No, dobře. Kuřecí plátek s broskví je taky fajn, ale nedá se udělat tak rychle.
"Nechceš si dát se mnou?"
Petr se nedůvěřivě podíval na obsah mého košíku.
"A tohle je příloha, nebo jídlo?"
"No, jídlo samozřejmě." Podivila jsem se jeho otázce.
Vypadal zmateně. Nebo možná nevěřícně.
"Dost vegetariánský."
Zasmála jsem se.
"Nenutím tě, byl to jen návrh. Můžeš si domů skočit na nějaké maso, až za mnou zavřeš dveře."
"Nabídka je to lákavá, ale dokud mám na výběr, jdu na to maso."
Dokud mám na výběr? Hmmm. Asi nedomyslel, že nejsem vývařovna. Ale čas od času bych mohla. Asi jsem mlčela déle, než bylo v danou chvíli vhodné. Ale to je jedno, jindy zase mluvím moc.
"Nechtěl jsem tě nijak urazit, tohle je určitě ´dobré´jídlo." Vyklopil ze sebe najednou. I když na slovo dobré, dal nějaký podivný důraz, který jsem nedokázala identifikovat.
"To teda je dobré!" Šťouchla jsem ho do nosu a zakřenila se. Na oplátku jsem byla objata a políbena. Byla jsem fakt šťastná. Naprosto nechápu, že se tak dokonalej kluk může zajmat právě o mě. Když už je řeč o dokonalosti, Honza nemá špatné tělo... Ježiš! Na co to sakra myslim... Asi bych si měla koupit nějakou čokoládu.
"Uvidíme se před dalším tréninkem? Myslím, aby sis ověřil tu svou teorii o vraždící maniačce."
Opřela jsem se do něj a odtlačila ho k regálu čokolád. Mléčná je ta jediná pravá.
"Ověřím si to ve čtvrtek, vyzvednu tě před tréninkem a pojedeme spolu, jo?"
"Přijímám."
"Výborně."
Zaplatila jsem a nechala se odvést domů. Petr mě vážně doprovodil až k bytu. Neuvěřitelné. Ve dveřích mě políbil na dobrou noc a odešel. Samozřejmě jsem nejdřív musela zavřít a zamknout. Možná, že je trochu paranoidní.
Zamávala jsem mu z okna a dala se do vaření. Při hlídání rýže se mi do hlavy vtíral Honza. Chvilku jsem ho tam nechala. I když jsem si vždycky myslela, že jsem spíš na slušňáky, on byl vlastně děsně sexy...! Tak jsem se nechala unést, že mi rýže vyběhla. To se mi už fakt dlouho nestalo.
"Sakra..." Po chvilce pípnul budík, tak jsem to mohla naštěstí vypnout dřív, než se to začalo přivařovat na sporák, ale radost jsem z toho teda fakt neměla. Po večeři to budu muset umýt.
Smíchala jsem rejži s kukuřicí. Skoro v poměru jedna ku jedný. Nalila jsem do toho trochu sojovky a šla si sednout k internetu. Nevím, co mě to napadlo, že jsem vlezla na xichtoknihu a oba si vyhledala. Překvapilo mě, že oba mají založené profily. Poslední dobou jsem měla smůlu a většina mých pokusů o vyhledání někoho ztroskotala na neexistujícím uživateli. Klika. Projela jsem si jejich profily a chvilku se kochala u fotek. Nejdřív Petr. Pak Honza. Váhala jsem, ale nakonec jsem se rozhodla poslat žádost o přátelství jenom Petrovi. Připadalo mi to tak správné.
Po večeři jsem vydrhla sporák a naložila se do vany. Tam jsem si promítala, co všechno už z tý sebeobrany umim. Nebo bych spíš měla umět. Jak se dneska ukázalo, použití v praxi je dost slabé. Spíš směšné. Možná smutné. Měla jsem na sebe trochu vztek, ale pak jsem se rozhodla, že to bylo tím, že jsem Honzu vlastně vždycky chtěla políbit a proto se moje mysl rozhodla, že mému tělu zakáže se účinně bránit. To znělo docela rozumně a už jsem si nepřipadala tak slabá. Ale Petr se to nesmí nikdy dozvědět, jestli s ním chci chodit. No a to zatím chci. Usmála jsem se.
Pak v posteli mě nenapadlo nic lepšího, než je začít srovnávat. Měla jsem z toho opravdu divoké sny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* *EMOgirlEMO* | Web | 13. května 2010 v 0:17 | Reagovat

Teda, zná to lákavě :) Zítra si to přečtu od začátku :))

2 lucrecia lucrecia | Web | 14. května 2010 v 14:49 | Reagovat

teda ta to má pěkně v hlavě domateny, měla by si pořádně promyslet kteryho doopravdy chce

3 Aprílčanka Aprílčanka | Web | 16. května 2010 v 20:55 | Reagovat

nejaký čas som nestíhala čítať, ale všetko som poctivo dočítala a musím povedať že je to... super! Pridalo to na obrátkach :D

4 *EMOgirlEMO* *EMOgirlEMO* | Web | 21. května 2010 v 17:26 | Reagovat

Je to vážně krásné! :)) Vážně moc, moc krásné. Hned dopíšu komentáře. :-)

5 Dragita Dragita | Web | 17. ledna 2011 v 11:25 | Reagovat

popletená hlava není nci dobrého :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama