Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Elvis - That´s the way is it

18. května 2010 v 7:41 | sussanah |  Postřehy
Zmiňovala jsem se, že jsem si minulý pátek přivezla z Prahy dokumentární film o Elvisovi. Česky by se to jmenovalo Takoví jsme byli. Prý =)
Film byl krásně levňoučký, když vezmu v potaz, že jsem asi před deseti lety platila téměř desetinásobek za Elvis - Aloha from Hawai... Ale to už je život.
Samozřejmě to není dabované, ale pouze s titulkama. No řekněte, nechali byste nějakýho budku, aby daboval Elvise?! O_o Já teda ne! =)
Dokument je z roku 1970 a zachycuje Elvisovo čtyřtýdenní vystupování v hotelu International v Las Vegas. Jsou tam záběry ze zkoušek, z nahrávání, ze samotných vystoupení. Je tam spousta známých písniček, i některé méně známé. Mě se ten film líbil už poprvé v tom kině. Placku jsem přejela už třikrát...
Jo a ještě něco, je to natočený sedm let před Elvisovou smrtí (údajnou), ale už tady je vidět, jak se občas tváří dost unaveně... =´( Ale stále neztrácí dobrou náladu a vtipkuje dokonce při konzertech =)

Písnička In the ghetto a záběry přímo z koncertu, který je jako jeden ze čtyř v tom mém oblíbeném dokumentu.
Další záběry z dokumentu =) Na začátku Elvis vypráví, že bude zpívat romantickou baladu, kterou zná z dětství. Ta póza, do které se staví, je prý nejlepší sváděcí póza a ten první hlasitý tón, má dívce odfouknout vlasy z obličeje, aby nevadily při líbání =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dincie Dincie | Web | 18. května 2010 v 8:37 | Reagovat

:-) Elvise nějak zvlášť nemusím, ale uznávám, že má fantastický hlas - píšu má, protože se jednak poslouchá pořád a jednak, jak sama uvádíš zemřel údajně... ;-)  :-)  :-) je vidět, že má strašnou spoustu obdivovatelů, když si tolik přejí, aby to nebyla pravda, že zemřel a pravidelně pořádají akce, které ho napodobují a prý nikdo nemá tolik dvojníků jako on...takže je jasné, že bezkonkurenčně pořád patří k jedničkovým celebritám!!! 8-)  8-)  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama