Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Leonard Cohen - Hallelujah

21. dubna 2010 v 7:50 | sussanah |  Postřehy
Záznam živáku v Copenhagenu roku 2008. Nemám tušení, kde to je a místy to ruší diváci. Je to ale nejlepší nahrávka týhle super písničky =) Vždycky si vzpomenu, jak jsme na ni vymýšleli tanec do vystoupení... =)
Bylo to první vystoupení, které jsme měli pod palcem my mladší. Tanec jsem vymýšlela hlavně já. Nakonec se mi to podařilo docela obstojně a musím si ho pochválit. Bohužel asi není nikde natočený. No. Možná bohudík =D
Vzpomínám, jak při prvním vystoupení, možná při druhém, se stala taková zvláštní věc. Naplánovala jsem do tance asi pět kroků rovně, kdy já couvám a partner jde za mnou. Nebo spíš jde a já couvu před ním, ale na tom nesejde. Měla jsem na sobě svoje renesanční šaty a ony jsou trochu delší, než jsem počítala. Prostě jak jsem couvala, tak najednou necouvu, ale stojim. A ještě před tím jsem zaslechla ten nechvalně známý zvuk trhané látky. Byla to jen vteřinka. Drželi jsme se za ruce a vyděšeně si hleděli do očí. Taky jen vteřinku. Ani hudba nám neutekla. Pokračovali jsme v klidu dál a nakonec jsme si i zasloužili potlesk =)
Možná tu vteřinu zpracuju do nějaký literárnější formy, zatím nevím =)


A pro ty, kdo si nemůžou vzpomenout, odkud ji znají:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama