Soutěž New Weird je zařazena do žebříčku PAF!

Ostrov v ráji - 13. Nový život

22. ledna 2010 v 13:21 | sussanah |  Ostrov v ráji
Silvie se rozhodla zůstat s Nickem. Co bude dál? Jsou vůbec připraveni na takový krok?
No, uvidíme...
A na konci je anketa.


Jak jsem si usmyslela, tak se taky stalo. Byt na pevnině jsem uzpůsobila pronajímání a přestěhovala jsem se k Nickovi. V práci jsem dala výpověď a stala jsem se soukromým detektivem. Zní to fatk hustě, když to říkám! Vždycky se u toho musím potutelně usmát.
Pořídila jsem si menší autíčko, abych nebyla na Nickovi tolik závislá. Koupila jsem si podrobnou mapu ostrova a troufnu si říct, že už bych se moc neztratila.
Na svůj, vlastně už bych mohla říkat "náš", takže na náš nový život se zvykalo snadno. Ještě pořád jsme byli pod vlivem prvotní chemie a kromě občasných neshod u případů jsme vycházeli skvěle.
Jediné, co Nicka opravdu vyvedlo z míry, byla skutečnost, že moje tabulka byla zářivější než ta jeho. Naštěstí to vyřešila kapka leštidla. A hadřík. A samozřejmě moje snaha, protože jako chlap by se nikdy nesnížil k leštění tabulky na veřejnosti a za bílého dne. Beztak ho ale podezírám, že když nemůže v noci spát, jde si ji přeleštit.

***

Od našeho sestěhování uplynulo už několik měsíců. Stále spolu skvěle vycházíme a naše detektivní kancelář si udělala jméno, které zvučí až na pobřeží mého minulého života. Jeden by si skoro myslel, že když jsme na ostrově tak profláknutí, už se tu nebude množit zločin. Ale oni zločinci nejsou moc chytří. Proto máme taky takové úspěchy.

***
A to byl příběh mého seznámení s Nickem Slaughterem. Víc není co psát, protože jsem se dostala do současnosti. Možná ještě časem napíšu příběh nějakého zajímavějšího případu. Možná někdy budete číst i o naší svatbě, ale tady na ostrově je na to trochu jinej pohled, možná uvolněnější. Nakonec, je to jen jeden papír se spoustou běhání kolem.
Už musím ukončit i tohle. Zvoní mi telefon a buď je to Nick, nebo nový případ. Tak zatím, napočtenou. =)Jsem teď na rozpacích, jestli je to dobrý konec... Možná to časem předělám =) Zatím ale hlasujte v anketě, jestli mám pokračovat. Bylo by to, jak řekla Silvie, nejspíš o nějakém konkrétním případu.
Baseetvůj hlas je sice jasný, ale taky si ho odklikni ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Basee‼Kris(Sussanah) de Simon Basee‼Kris(Sussanah) de Simon | Web | 23. ledna 2010 v 14:14 | Reagovat

no šak to dopadlo krásně:-D:-)... nu mě by se líbilo pokračko, ale kdybys ho nechtěla psát, tak nemusíš;-)

2 Dreamy° Dreamy° | E-mail | Web | 7. září 2010 v 17:14 | Reagovat

Tak jsem ti zhodnotila tuhle povídku:) Vážně skvělá... ale to si přečti u mě;) xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama